| Model No | YJ-100A |
| Voltage | 220V |
|
Automatic Grade
|
Semi-Automatic
|
| Certification | CE, ISO |
| Transport Package | Export Packing |
| Origin | China |
| After-sales Service | 1years |
| Power Source | Electric |
| Warranty | Available |
| Trademark | lejiang |
| Specification | 40mm trimming capacity, 350W |
| HS Code | 84515000 |
Lejiang YJ-100A Round Knife Cloth Cutting Machine
Categories: Cutting Machines, Manual Cutting Machines




